Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Ryszard Mądry

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Ryszard Mądry jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1998 roku. Staż podyplomowy odbywał w Klinikach w Krakowie i Warszawie. W latach 1999 – 2001 odbył staże zagraniczne w szpitalach w Austrii i Stanach Zjednoczonych Ameryki. W roku 2001 rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego, którą zakończył zdając egzamin specjalizacyjny w 2007 roku.

Od 2009 roku jest na stałe związany ze Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej, gdzie brał czynny udział w tworzeniu tego specjalistycznego ośrodka oraz jest zastępcą lekarza koordynującego. W 2010 roku rozpoczął szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastycznej. Miał ten zaszczyt, że nadzór nad jego szkoleniem zgodził się objąć Konsultant Krajowy w dziedzinie Chirurgii Plastycznej, Pan Profesor Jerzy Strużyna. Przez okres szkolenia wykonał ponad 1000 różnego rodzaju operacji plastycznych. Egzamin specjalizacyjny z chirurgii plastycznej zdał w 2014 roku.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY