Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Tomasz Matuszewski jest specjalistą chirurgii plastycznej. Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii plastycznej, absolwent Akademii Medycznej. W 1983 r. uzyskał specjalizację z chirurgii plastycznej. W 1984 r. obronił pracę doktorską pod kierunkiem prof. M. Kraussa w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. W latach 1988 – 2005 organizator a następnie kierownik Oddziału Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Chirurgii Ręki w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie. Obecnie kierownik medyczny kliniki chirurgii ręki i chirurgii plastycznej Model Med. Konsultant i chirurg operujący w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM). Współpracuje z wieloma szpitalami warszawskimi. Operator z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY