Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Jarosław Markowicz

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Jarosław Markowicz jest specjalistą chirurgii plastycznej i dziecięcej. To absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Uczelnię ukończył w 1990 roku otrzymując tytuł lekarza.  W 1994 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, dzięki któremu uzyskał specjalizację I stopnia w zakresie chirurgii dziecięcej. W 2002 roku złożył kolejny egzamin, stając się specjalistą II stopnia w tej dziedzinie. Natomiast w 2007 roku uzyskał specjalizację z chirurgii plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY