Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Karolina Małek-Stelmachowska

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Karolina Małek-Stelmachowska jest specjalistą chirurgii plastycznej.

Studia Medyczne ukończyła na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym z wyróżnieniem. Po ukończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła specjalizację w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Krakowie, którą zakończyła pozytywnie zdanym egzaminem. Jest zaangażowana również w pracę naukową jako wykładowca oraz autor i współautor prac naukowych i doniesień zjazdowych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w zjazdach towarzystw naukowych, konferencjach naukowych oraz stażach w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Sekcji Rekonstrukcyjnej przy Towarzystwie Chirurgów Polskich. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych oraz wystąpień na krajowych i zagranicznych zjazdach naukowych. Jest wykładowcą oraz koordynatorem kursów specjalizacyjnych dla chirurgów ogólnych i chirurgów plastycznych.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY