Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Grzegorz Kierzynka

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu.

Od roku 2000 był związany z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej, obronił pracę doktorską oraz był zatrudniony kolejno na stanowisku asystenta, adiunkta i wykładowcy, prowadząc zajęcia dydaktyczne dla studentów, a także wykłady i szkolenia dla lekarzy. W Oddziale Chirurgii Urazowej, a szczególnie Pododdziale Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej przepracował kilkanaście lat.

Od 2012 do 2016 roku odbywał szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Bydgoszczy. Od roku 2015 jest zatrudniony w prestiżowym, najstarszym w Polsce Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, pracuję też w Poznaniu i Wielkopolsce.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Platycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY