Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Jakub Kratochwil

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Jakub Kratochwil jest specjalistą chirurgii plastycznej. Rozpoczął naukę, a w późniejszych latach – działalność zawodową. W latach 1980–1986 studiował na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pierwsze doświadczenia w dziedzinie chirurgii zdobywał na stanowisku asystenta Kliniki Chirurgii Urazowej Akademii Medycznej w latach 1986–1991. W roku 1991 zdał egzamin I stopnia z chirurgii ogólnej. Chirurgia plastyczna była jego świadomym wyborem i pasją, dlatego doskonalił stale umiejętności w tym zakresie.

Poszerzał zręczność i zdobywał doświadczenie w zakresie technik operacyjnych podczas pracy na Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu w latach 1991-2006. Wyrazem jego działalności był zdany w 1995 roku egzamin II stopnia z chirurgii plastycznej, a w listopadzie 2000 roku otrzymał tytuł Doktora Nauk Medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY