Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Janusz Zdzitowiecki

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Janusz Zdzitowiecki jest specjalistą chirurgii plastycznej. W 1982 roku ukończył Studia wyższe: Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, dyplom ukończenia studiów z wyróżnieniem, 5 krotna nagroda rektorska za uzyskane wyniki w nauce. W 1985 roku zdobył dyplom specjalizacji I stopnia w anestezjologii i intensywnej terapii, kierownik specjalizacji dr Ewa Siondalska, ocena bardzo dobra. W 1988 roku dyplom specjalizacji I stopnia w chirurgii ogólnej, kierownik specjalizacji prof. dr hab. med. Wojciech Gacyk, ocena bardzo dobra. W 1995 roku  Dyplom specjalizacji II stopnia w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, kierownik specjalizacji: prof. dr hab. med. Jerzy Strużyna, ocena bardzo dobra. W 1998 roku obrona pracy doktorskiej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY