Portal Chirurgia Plastyczna

dr n. med. Piotr Knast

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr n. med. Piotr Knast Jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył studia lekarskie na Wrocławskiej Akademii Medycznej w 1989 roku i w tym samym roku rozpoczął pracę w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu. Po kilku latach nauki i zdaniu właściwych egzaminów uzyskał I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej.  W 1997 roku uzyskałem tytuł specjalisty chirugii plastycznej, a w 2000 roku tytuł doktora nauk medycznych.Przez ponad 16 lat pracowałem na oddziale chirurgii plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY