Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Agnieszka Bielarska

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Agnieszka Bielarska to specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Lekarz z wieloletnią praktyką zawodową. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Z chirurgią ogólną i chirurgią plastyczną jest związana od czasu stażu podyplomowego, gdzie początkowo w ramach wolontariatu pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM.

Po skończeniu studiów wstąpiła w szeregi lekarzy wojskowych. Od 2005 roku jest związana z Wojskowym Instytutem Medycznym. Specjalizowała się w chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej, którą ukończyła z tytułem specjalisty chirurgii ogólnej w 2012 roku.

Ukończyła studia doktoranckie. Od 2010 roku jest związana z Kliniką Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM jako Starszy Specjalista.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY