Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Artur Zawisz

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Artur Zawisz jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył Wydział Lekarski Krakowskiej Akademii Medycznej w 1988. I stopień z chirurgii ogólnej uzyskał w 1993 r. pracując w III Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie. W latach 1993-2001 nabywał umiejętności w najstarszym w Polsce i jednym z najlepszych na świecie ośrodków chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju , gdzie pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej z wyróżnieniem.

Ośmioletnia praca w Polanicy Zdroju a także zdobyte doświadczenie w  renomowanych ośrodkach chirurgii plastycznej na świecie m.in. w USA (Baltimore, Chicago, Dallas Nowy Jork), we Francji (Paryż, Cann, Nicea), Hiszpanii (Madryt , Barcelona), Atenach, Augsburgu Bonn, Rio de Janeiro, Sztokholmie ,Tel Avivie i Wiedniu pozwalają mu wykonywać operacje kosmetyczne na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszej wiedzy medycznej i zdobyczy technicznych. W latach 2001-2010 zabiegi kosmetyczne wykonywał w Prywatnej Klinice 3B przy ul. Nowowiejskiej w Krakowie. W tym czasie pracował także w Szpitalu Uniwersyteckim i w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, gdzie zajmował się rozległymi rekonstrukcjami tkanek głównie w obrębie głowy i szyi po ubytkach nowotworowych i zniekształceniach pourazowych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY