Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Bożena Jaklik

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Bożena Jaklik jest specjalistą chirurgii plastycznej.

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Po uzyskaniu specjalizacji z chirurgii ogólnej rozpoczęła szkolenie w chirurgii plastycznej, zakończone zdanym w Warszawie egzaminem z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Od tego czasu nieprzerwanie zajmuję się chirurgią plastyczną oraz chirurgią estetyczną  pracując w oddziale chirurgii plastycznej w Zabrzu, prowadząc samodzielnie przez 5 lat oddział chirurgii plastycznej w szpitalu uniwersyteckim Parirenyatwa w Harare (Zimbabwe) na stanowisku konsultanta. Od 19 lat prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską pracując jednocześnie w szpitalu klinicznym, gdzie między innymi leczy dzieci urodzone z rozszczepem wargi i podniebienia.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY