Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Krzysztof Biegański

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Dr Krzysztof Biegański to specjalista chirurgii plastycznej, mogący pochwalić się międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń, skupiających chirurgów plastycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC). Przynależy także do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ISAPS), będącej największym oficjalnym towarzystwem specjalistów chirurgii plastycznej na świecie.

Obecnie pacjentów przyjmuje w dwóch placówkach w Poznaniu: Klinice Złotowska i Klinice Grunwaldzkiej oraz w SpiroClinic w Bydgoszczy.

Dr Biegański wiedzę zdobywał na dwóch prestiżowych europejskich uczelniach: Akademii Medycznej w Poznaniu i na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Albrechta-Ludwika we Fryburgu. Specjalizację z chirurgii plastycznej i estetycznej odbył m.in. w Klinikum Kassel w Niemczech. Doświadczenie w chirurgii estetycznej nabywał w znanej z niemieckiej telewizji prywatnej klinice Berkei Aesthetic Surgery we Frankfurcie nad Menem. W 2013 roku wziął także udział w misji charytatywnej dla chirurgów plastycznych Interplast w Tanzanii. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kongresach i kursach, zarówno w kraju jak i zagranicą. Czas wolny poświęca fotografii i podróżom. Interesuję się także architekturą i historią.

 

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY