Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Maciej Charaziński

1DOKTOR

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Maciej Charaziński jest specjalistą chirurgii plastycznej. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Staż odbywał w Szpitalu Praskim w Warszawie. W latach 1993-1994 był asystentem w Klinice Psychiatrii warszawskiego Instytutu Psychiatrii i Neurologii. W zakresie chirurgii ogólnej doskonalił swoje umięjętności w Klinice Głowi i Szyi w Centrum Onkologii w Warszawie. W 1997 roku uzyskał I stopień a 2002 roku II stopień z chirurgii ogólnej. W 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Od 2016 roku pracuje w Klinice Promedion.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY