Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Maciej Kuczyński

dr kuczynski facebook

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Maciej Kuczyński jest specjalistą chirurgii plastycznej. Absolwent Wydziału Medycznego UM w Lublinie. Specjalista I i II stopnia z chirurgii ogólnej. Specjalista chirugii plastycznej. Sekretarz polskiego oddziału ISAPS w latach 2006-2014. Konsultant wojewódzki w dziedzinie chirurgii plastycznej w latach 2001-2010. Stały biegły sądowy w zakresie chirurgii plastycznej przy Sądzie Okręgowym w Lublinie w latach 2005-2019, obecnie biegły sądowy ad-hoc.

Doświadczenie zawodowe zdobywał na licznych stażach i kontraktach zagranicznych. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY