Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Michał Knakiewicz

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Michał Knakiewicz jest specjalistą chirurgii plastycznej. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2009r. pracował we wrocławskiej klinice swojego ojca, dr. Henryka Knakiewicza – specjalisty chirurgii plastycznej. Prywatna Przychodnia Chirurgii Plastycznej H.Knakiewicz była miejscem gdzie aktywnie uczestniczył we wszystkich rodzajach operacji z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Specjalizację z chirurgii ogólnej rozpoczął w 2012r. w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu na oddziale Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej. Kierownikiem szkolenia specjalizacyjnego był dr n. med. Piotr Czopnik. Nacisk na operacje z zakresu chirurgii onkologicznej zaprowadził go do Instytutu Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach na Oddział Chirurgii Onkologicznej, której przewodniczył prof. Adam Maciejewski.

Od 2014r. pracował w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach. W 2019r. uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Kierownikiem specjalizacji był dr n. med. Andrzej Krajewski.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY