Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Tomasz Kasprzyk

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Tomasz Kasprzyk jest specjalistę chirurgii plastycznej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, posiadający wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Doświadczenie zdobywał w wiodącej placówce w dziedzinie mikrochirurgii i rekonstrukcji piersi w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii, The International Plastic, Reconstructive, Aesthetic Surgery.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY