Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Wojciech Berendt

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Wojciech Berendt jest specjalistą chirurgii plastycznej. Jest absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończył specjalizację w dziedzinie chirurgii plastycznej, ukończoną pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa i prof. Piotra Wójcickiego oraz chirurgii ogólnej uzyskaną pod kierunkiem dr n. med. Wojciecha Durka. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY