Portal Chirurgia Plastyczna

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. W 1985 roku po ukończeniu studiów medycznych rozpoczął swoją drogę zawodową. W 1989 roku ukończył specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej. Natomiast w 2003 roku ukończył specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej.
Jest członkiem Zespołu Ekspertów w dziedzinie chirurgii plastycznej. Ponadto jest kierownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Lista osiągnięć pana profesora jest długa, na jej szczycie znajduje się tytuł Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii plastycznej.
Należy do Rady Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Lekarskiego w Łodzi oraz Komisji Etycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY