Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Anna Aseńko

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Anna Aseńko ukończyła studia medyczne i uzyskała dyplom lekarza na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2006 r. Równocześnie w 2004 r. obroniła pracę magisterską na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując tytuł mgr biologii molekularnej.

Od 2005 roku była zatrudniona na stanowisku asystenta w I Katedrze Chirurgii Ogólnej CMUJ , Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie pracowała jako chirurg i nauczyciel akademicki dla studentów Wydziału Lekarskiego, anglojęzycznej Szkoły Medycznej dla obcokrajowców oraz Wydziału Promocji Zdrowia.

Ukończyła elitarną Podyplomowa Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W 2014 roku złożyła prace dyplomową pod tytułem: „ Wpływ zastosowanej techniki na rezultaty estetyczne usuwania zmian skórnych” uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany przez PTL i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY