Portal Chirurgia Plastyczna

lek. med. Sergey Antonov

Miejsce konsultacji

Adres

Telefon

E-mail

Godziny przyjęć

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek          
  • piątek

Lek. med. Sergey Antonov ukończył Czelebińską Państwową Akademię Medyczną w Czelabińsku  i w 1997 r. uzyskał tytuł lekarza medycyny. Uzyskał zaświadczenie wydane przez Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie w 2009 r. potwierdzające tytuł lekarza medycyny, jednocześnie uzyskał prawo wykonywania zawodu lekarza na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Ukończył specjalizację z  Chirurgii Plastycznej we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej pod kierunkiem Pana Profesora Jerzego Strużyny w 2018 r., uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY