Portal Chirurgia Plastyczna

Powiększenie piersi wyklucza karmienie dziecka?

gruczol sutkowy1
Czas czytania: < 1 minuta

Powiększenie piersi wyklucza karmienie dziecka ?

 

Obalamy Mit !!!

Powiększenie piersi implantami nie wyklucza tego, by kobieta mogła karmić dziecka piersią. Jedynie w przypadku umieszczenia wkładki pod gruczołem piersiowym może zaistnieć ryzyko przerwania kanalików mlecznych podczas zabiegu. Zazwyczaj implant umieszczany jest pod mięśniem, czyli również pod gruczołem piersiowym. Na konsultacji lekarz zawsze bierze pod uwagę możliwość uszkodzenia gruczołu podczas zabiegu i dlatego pyta pacjentkę, czy już rodziła.
Często jednak nie to ma wpływ na umiejscowienie implantów, ale stan naszych piersi.
gruczol sutkowy
Nie obawiajcie się, więc jeśli nie rodziłyście, że ominie Was ta przyjemność, jaką jest karmienie swojej pociechy piersią.

Redaktor Maria Sturgarek Łukasiewicz

„Uzewnętrznij swoje piękno świadomie!”

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY