Portal Chirurgia Plastyczna

Powiększenie pośladków implantami ! Chirurg plastyk poprawi jej kształt

Powiekszenie posladkow implantami
Czas czytania: 2 minut

 

Implanty pośladków cieszą się wielkim powodzeniem na świecie. W Polsce nie wiele operacji plastycznych wykonuje się z ich użyciem, by powiększyć pośladki. Moda na pięknie zaokrąglony tyłeczek nie ustaje, ale czy implanty pośladków w każdym przypadku są najlepszym wyjściem w stronę tej powabnej części ciała?

 

Zabieg chirurgiczny jest wielką ingerencją w nasze ciało, ale może warto?

Moda na piękne pośladki przyszła i nie mija. Panie, które są bardzo cierpliwe i mają czas na intensywne i regularne ćwiczenia potrafią sobie ukształtować krągłe pupy. Jednak co z tymi, które chcą szybkiego efektu? A osoby, które nie posiadają predyspozycji naturalnych lub ze względu na przemijający czas utraciły jędrność skóry?

Uzewnętrznij swoje piękno świadomie!

Anna Jaskiewicz

 

Korekcja nie tylko biustu

Powiększamy i korygujemy kształt piersi implantami czemu nie zrobić tego samego z naszymi pośladkami? Kształtować tę część ciała możemy przeszczepiając tkankę tłuszczową lub wszczepiając implanty. Skupimy się tutaj na implantach pośladków.
W doborze odpowiedniego implantu pomoże nam lekarz, który na konsultacji nas wymierzy, by dokładnie dobrać wielkość i rodzaj implantu. Możemy wybrać kształt anatomiczny lub okrągły i są bardzo odporne na zużycie oraz uszkodzenia. Na konsultacji z lekarzem musimy dokładnie opisać nasze oczekiwania względem oczekiwanego efektu. Kandydaci zarówno panowie, jak i panie powinni być powyżej 18 roku życia i dobrego zdrowia fizycznego. Powinniśmy sobie uświadomić, że to zabieg upiększający, ale nie prowadzący nas do doskonałości.

 

Zabieg w znieczuleniu ogólnym

Sam zabieg trwa od 2 do 3 godzin i przeprowadzany jest znieczuleniu ogólnym. Wszystko uzależnione jest od doświadczenia lekarza, predyspozycji anatomicznych pacjenta oraz miejsca wprowadzenia implantów. Implanty muszą zostać umieszczone pomiędzy powięzią (tkanka łączna pokrywająca mięśnie) a mięśniem. Nacięcia wykonuje się w fałdzie między pośladkiem i górą uda. Blizny znikną po roku od operacji. Wykonuje się także nacięcie pomiędzy pośladkami a udem w zgięciu, jednak ryzyko infekcji jest bardzo duże.
Implanty umieszczane są dość wysoko, dzięki temu w rzeczywistości nigdy się na nich nie siada!

 

Rekonwalescencja

Rekonwalescencja do 3 tygodni. Do 10 dni nie można siadać a do miesiąca wykonywać większość codziennych czynności. A do 2 miesięcy ograniczyć wysiłek fizyczny. Przy pomocy implantów pośladków możemy powiększyć rozmiar lub uzyskać ładny kształt pupy. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda oraz na stałe. Pamiętajmy jednak, że jak przy każdej ingerencji w nasze ciało i tu istnieje możliwość wystąpienia powikłań takich jak krwawienie lub uszkodzenia nerwów i mięśni, pośladki mogą być niestety również asymetryczne lub wystąpić niepożądane reakcje na znieczulenie. Czasem przedłuża się czas po zabiegu odczuwania bólu, który niwelujemy lekami przeciw bólowymi. Zakażenie jest bardzo rzadkim powikłaniem oraz pęknięcie implantu.
Zanim podejmiesz decyzje o zabiegu przemyśl dokładnie wszystkie za i przeciw.

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

„Uzewnętrznij swoje piękno świadomie!”

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW/LEKARZY